Legginsy na zimę - 5 sposobów na stylizacje - issue27.pl
 • MODA  • Legginsy na zimę – 5 sposobów na stylizacje

Legginsy na zimę – 5 sposobów na stylizacje

 

W 2023 roku już wszystkie dobrze wiemy, że legginsy nie muszą służyć wyłącznie do ćwiczeń. W ostatnim czasie ich funkcjonalność znacznie wzrosła, głównie za sprawą spopularyzowania tzw. comfort looks, czyli zestawień, które porostu mają być wygodne. Ten element garderoby jest także nieoceniony zimą, bo właśnie wtedy można uwolnić wodze fantazji i stylizować je na najróżniejsze sposoby.

Legginsy są łatwym sposobem na zachowanie komfortu. Nie mają sztywności dżinsów, a jednocześnie nadal wyglądają dobrze. W chłodniejszych miesiącach, kiedy nakładanie warstw ma kluczowe znaczenie, oversizowe swetry i kurtki będą świetnie z nimi współgrać.

Przedstawiamy pięć szykownych stylizacji z legginsami w roli głównej. Dzięki temu szybko stworzysz stylizacje idealne na dni pełne ruchu oraz te spokojniejsze.

1. Z przytulnym swetrem

Gruby, wygodny sweter to idealny top do sparowania z legginsami. Jeśli jest wyjątkowo chłodno, załóż pod spód cienki biały golf, aby uzyskać efekt après-ski.

2.Z kraciastą marynarką

Wykorzystaj kraciastą marynarkę, aby oddzielić poszczególne elementy stylizacji czarnych legginsów i zamiast tego nadać im elegancki wygląd. Taki zabieg wniesie bardzo potrzebną iskierkę radości w szare zimowe dni, zapewniając jednocześnie komfort.

3.Z wełnianym płaszczem

Jeśli szukasz szykownego wykończenia zimowej stylizacji, to najlepszym wyborem jest zawsze wełniany płaszcz oversize. Z twoimi ulubionymi tenisówkami, swetrem w paski i czapką z daszkiem, uzyskasz efekt model- off duty, który być może stanie się twoim nowym zimowym mundurkiem.

4.Z zimowymi must haves

W te mroźne dni, kiedy nie wiesz, od czego zacząć ubieranie się, połącz legginsy z ciepłą kurtką, śniegowcam lub Uggs i ponad wymiarowym szalikiem. Legginsy wsuną się w buty, zapewniając spójny wygląd u dołu. Dodatkowo, aby uzyskać bardziej szykowny efekt, nie zapomnij o grubej parze skarpet!

5.Marynarka oversize

Oversizowa marynarka to element, który sprawdza się niemal w każdym scenariuszu, a założona na parę legginsów wygląda niesamowicie i bardzo szykownie. Jeśli pogoda dopisuje, dodaj do tego modne, czarne okulary przeciwsłoneczne.

zdjęcia: Pinterest