Stwórz swoje domowe spa! - issue27.pl
 • URODA  • PIELĘGNACJA  • Stwórz swoje domowe spa!

Stwórz swoje domowe spa!

materiał partnera

 

Savoné to wyjątkowa marka, która powstała z miłości do piękna i luksusu. Jako nowość pojawiły się w ofercie wyjątkowe zestawy do pielęgnacji ciała, stworzone z myślą o dostarczeniu skórze najwyższej jakości nawilżenia, odżywienia i odświeżenia. 

Savoné to luksusowe balsamy i żele pod prysznic. Cztery zniewalające kompozycje zapachowe stworzone wraz z perfumiarzami z Grasse. Każdy zestaw składa się z balsamu do ciała oraz żelu do kąpieli i pod prysznic z tej samej kolekcji zapachowej, które w harmonijny sposób łączą skuteczność naturalnych składników z urzekającymi zapachami, tworząc niezapomniane doświadczenie domowego spa. Niech każdy dzień rozpocznie się od chwil pielęgnacyjnej przyjemności.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SAVONÉ (@savonecosmetics)

Sensoryczna podróż po najbardziej aromatycznych zakątkach świata

Specjalnie zaprojektowane przez Anetę Klejnowską pudełko prezentowe dla zestawów z jego bogatym i artystycznym motywem, odzwierciedla zapachową podróż dookoła świata. Każdy detal tego ekskluzywnego opakowania został starannie przemyślany, aby oddać esencję zapachowych inspiracji marki Savoné.  To pudełko, będące dziełem sztuki, staje się idealnym uzupełnieniem wyjątkowego charakteru zamkniętych w nim produktów.

Wybierz swój zapach

Każdy zapach opowiada inną historię. Zestawy prezentowe dostępne są w trzech urzekających liniach zapachowych – od klasycznej elegancji francuskiej Rose de Grasse, przez orzeźwiający Citron de Sicile, aż po urzekający Jasmin des Indes. Każdy zapach został starannie skomponowany przez francuskich mistrzów perfumiarstwa, tak aby odprężyć umysł i ciało, oferując unikalne doświadczenie zmysłowe.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SAVONÉ (@savonecosmetics)