DAMSKI GARNITUR. SPRAWDŹ JAK GO NOSIĆ! - issue27.pl
 • MODA  • DAMSKI GARNITUR. SPRAWDŹ JAK GO NOSIĆ!

DAMSKI GARNITUR. SPRAWDŹ JAK GO NOSIĆ!

Damski garnitur wkroczył do mody za sprawą rewolucjonistek i ikon stylu – Coco Chanel i Grety Garbo. To właśnie one wywołały niemały skandal wprowadzając do damskiej garderoby element stroju zarezerwowany niegdyś tylko dla mężczyzn. Garnitur w wersji dla kobiet przetrwał do dziś i co sezon powraca w odmienionej wersji.

Jesienią i zimą tego roku garnitur zakładamy nie tylko do pracy. Nosimy go również na wieczorne wyjścia i co najważniejsze, na co dzień! A to wszystko, dzięki jego odświeżonej wersji. Klasyczny damski garnitur w kolorze czarnym odstaw na bok. Tym razem rządzą zestawy w kolorze chłodnego różu, burgundu, butelkowej zieleni i granatu, ale tylko jeśli garnitur wykonany jest z materiału przypominającego denim. To jednak nie wszystko, bo projektanci namawiają nas na pewne odstępstwa od jednokolorowych garniturów, proponując wzory – kartę oraz paski.

W tym sezonie garnitur noś w wersji total look i baw się jedynie dodatkami. Tym razem wszystko jest dozwolone. Jeśli chodzi o buty zarówno szpilki, jak i masywne sneakersy. Torebki – metaliczne listonoszki, pikowane shoppery, a nawet pastelowe kopertówki. Biżuteria – kolczyki z chwostami, pierścionki z oczkiem w kolorze garnituru, złote łańcuszki
z muszelkami. Totalna dowolność.

W naszej galerii znajdziesz jesienne stylizacje, z garniturem w roli głównej.

[Best_Wordpress_Gallery id=”280″ gal_title=”GARNITUR”]

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe