Dlaczego warto nosić okulary przeciwsłoneczne zimą? - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Dlaczego warto nosić okulary przeciwsłoneczne zimą?

Dlaczego warto nosić okulary przeciwsłoneczne zimą?

Lato to nie jedyna pora roku, w której okulary przeciwsłoneczne odgrywają niezwykle ważną rolę. Również zimą stają się niezbędnym dodatkiem – nie tylko dla fanów sportów zimowych. Dlaczego warto nosić okulary przeciwsłoneczne zimą?

Dla zdrowia

Chociaż polska zima nie kojarzy nam się ze słońcem, zdarzają się dni, w których przez chmury przebijają się promienie słoneczne. Szczególnie w śnieżne dni, potrafią być one szkodliwe dla oczu. Słońce odbijające się od śniegu, męczy nasz wzrok i powoduje dyskomfort. Następstwem tego może być suchość oczu czy nawet bóle głowy. Zwłaszcza kierowcy powinni zwracać uwagę na to, by słońce nie ograniczało im widoczności. Pomogą w tym okulary przeciwsłoneczne lub, dla osób z wadą wzroku, okulary korekcyjne Belutti ze specjalnymi nakładkami Clip On, mocowanymi za pomocą niewidocznych magnesów.

Podczas uprawiania sportów zimowych

Okulary przeciwsłoneczne przydadzą się również amatorom sportów zimowych. Podczas jazdy na nartach czy też snowboardzie, ochrona oczu staje się niezwykle ważnym aspektem. Nie tylko ostre słońce może stanowić zagrożenie, ale również kurz, wiatr czy śnieg. Aby uniknąć nieprzyjemności z tym związanych i w pełni cieszyć się urlopem, warto wyposażyć się w odpowiednie okulary.

Stylowy dodatek

Oprócz aspektów zdrowotnych i praktycznych, okulary przeciwsłoneczne są również idealnym dodatkiem do stylizacji. Wyglądają świetnie nie tylko w połączeniu z letnią, zwiewną sukienką, ale również z puchową kurtką i kolorowym szalikiem. Natomiast jeśli nie przepadasz za zimnem i wybierasz się na urlop w ciepłe kraje, nie zapomnij zabrać ze sobą swojej ulubionej pary okularów!

Gdzie najlepiej szukać idealnych okularów dobrej jakości? Szeroki asortyment polskiej marki Belutti, umożliwi perfekcyjne dopasowanie okularów do każdej sytuacji. Teraz swój wymarzony model możesz zamówić bezpłatnie na stronie www.belutti.com z odbiorem osobistym w jednym z kilkuset renomowanych salonów optycznych na terenie całej Polski.

Treść: materiał prasowy