MARC O’POLO Home - nowe linie produktów - issue27.pl
 • WNĘTRZA  • MARC O’POLO Home – nowe linie produktów

MARC O’POLO Home – nowe linie produktów

Wnadchodzących tygodniach szwedzka marka MARC O’POLO Home poszerzy swoją ofertę o kolejne linie. Wśród nowości znajdziemy m.in. akcesoria do kuchni oraz łazienki. Wszystkie elementy to minimalistyczny hołd dla skandynawskich korzeni firmy. 

Kolory ziemi w łazience

W wiosennej kolekcji akcesoriów łazienkowych, skandynawski design łączy się z wysokiej jakości ceramiką. Barwy oscylują wokół matowych odcieni, takich jak jasnozielony, antracyt, szarość czy złamana biel – nawiązując tym samym do kolorów ziemi. Jakie produkty znajdziemy w najnowszej linii? Między innymi dozownik na mydło, pojemnik na szczoteczkę do zębów czy drewnianą tacę. Minimalistyczne formy akcesoriów świetnie współgrają z kontrastującymi detalami ze stali nierdzewnej z czarnym wykończeniem

Kuchnia w minimalistycznym klimacie

Design funkcjonalnych akcesoriów kuchennych został zainspirowany naturą krajów skandynawskich. Rękawica oraz fartuch kuchenny czy materiałowa podkładka pod naczynia – produkty utrzymane w minimalistycznym stylu, dostępne są w naturalnych kolorach. Dominuje subtelny odcień niebieskiego, zielonego, antracytu czy szarości. W kolekcji znajdziemy materiały wykonane z wysokiej jakości lnu i bawełny organicznej z certyfikatem GOTS. Tutaj nowoczesność łączy się z ponadczasowością.

Treść i zdjecia: materiał prasowy