Jak produktywnie spędzać czas w domu? - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • Jak produktywnie spędzać czas w domu?

Jak produktywnie spędzać czas w domu?

Spędzając całe dnie w domu, można w końcu zrobić wszystkie rzeczy, na które zawsze brakowało czasu, zrelaksować się lub po prostu poleniuchować. Jednak nawet taka sielanka szybko dobiega końcu, bo  z czasem zaczynamy odczuwać nudę i chęć porobienia czegoś produktywnego. Dlatego postanowiłam zebrać kilka pomysłów na to, jak efektywnie wykorzystać ten czas na samorozwój, który nie tylko sprawi frajdę, ale także podniesie kwalifikacje lub pomoże nabyć nowe umiejętności.

Nauka języków

W internecie aż roi się od stron dedykowanych nauce języków obcych. Można podszkolić angielski, zacząć naukę francuskiego, hiszpańskiego albo chińskiego, cokolwiek sobie wymarzymy. Co więcej, są także platformy umożliwiające wymianę językową. To znaczy, że w zamian za lekcje polskiego, otrzymujesz korepetycje z języka, którym posługuje się osoba ucząca się od Ciebie.  Jeśli natomiast preferujesz bardziej konwencjonalne metody nauki, to w księgarniach internetowych znajdzieciesz pełno przydatnych rzeczy do nauki, takich jak książki z ćwiczeniami, czy fiszki.

Kursy online na prestiżowych uczelniach

EdX, Future Learn lub Class Central, to tylko niektóre ze stron za pomocą których możesz zrobić wybrany kurs na najlepszych uniwersytetach z całego globu. Każda z podanych platform oferuje ponad 500 różnych zajęć pomagających nabyć i rozwinąć najróżniejsze umiejętności.

Rozwój pasji

Gotowanie, szycie, malowanie – można wymieniać bez końca. Liczba pasji, jakie z powodzeniem można rozwijać w domowym zaciszu jest naprawdę imponująca. Dlatego kwarantanna to dobry moment na to, aby poświęcić się im.

Kurs projektowania wnętrz

Jeśli uwielbiasz aranżować wnętrza i sprawia Ci to wiele satysfakcji, to nadszedł moment, kiedy za pomocą internetu możesz podszlifować wiedzę z tego zakresu i czerpać wiedzę od profesjonalistów. Takie domowe szkolenie jest możliwe na przykład za pomocą platformy Futureinvestment.pl.