#STAYATHOME - elementy, które umilą chwile spędzone w domu - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • #STAYATHOME – elementy, które umilą chwile spędzone w domu

#STAYATHOME – elementy, które umilą chwile spędzone w domu

Obecna sytuacja wymaga tego, abyśmy zostali w domu. Ten czas można spożytkować na wiele różnych sposobów, np. czytając zaległe lektury, oglądając filmy oraz seriale, na które zawsze brakuje czasu albo po prostu oddać się słodkiemu lenistwu. Nasza redakcja całym sercem i czynami wspiera akcję #zostańwdomu, w związku z tym staramy się podrzucać naszym czytelnikom rozmaite pomysły na to, jak przyjemnie spędzić czas w zaciszu własnego mieszkania. W celu stworzyłyśmy już listę rozrywek, znajdziecie ją tutaj KLIK.

Czas dla siebie

Konieczność pozostania w domu jest dobrym pretekstem do tego, by podarować sobie kilka cennych chwil, poświęcając je na tak zwany me time, czyli czas na zatroszczenie się o siebie oraz własne potrzeby. By było wygodnie, można wskoczyć w ulubione dresy lub pozostać w piżamie, zapalić świeczki i chwycić po ciekawy magazyn lub książkę. Innym sposobem na dopieszczenie się są rytuały pielęgnacyjne, takie jak maseczki lub masaż np. za pomocą baniek chińskich. Możemy także oddać się kojącej kąpieli z wykorzystaniem olejków, by później nawilżyć skórę aromatycznym balsamem albo mleczkiem do ciała.

Tylko spokój

W ostatnich dniach jesteśmy wręcz bombardowani informacjami o rozprzestrzeniającym się wirusie i oczywiście powinniśmy być na bieżąco z zaleceniami, jednak w takim wypadku należy zadbać także o wewnętrzny spokój. Oprócz wymienionych wyżej, zbawienne mogą okazać się sesje wyciszające, medytacje albo ćwiczenia wyciszające.

Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić chwile spędzone w domu, nasza redakcja wyselekcjonowała kilka rzeczy, które według nas sprawią, że chociaż na moment oderwiecie się od rzeczywistości. 

___________________________

Piżama INTIMISSIMI/ bluzka 389 PLN/ spodnie 299 PLN

Gumka do włosów BIZUU 99 PLN

Świeca LA MANIA HOME 39 PLN

Stanik LOUIE 179 PLN

Figi ID SARRIERI/ APAPAT.COM 495 PLN

Peeling OSKIA/ PELL.PL 249 PLN

Krem do rąk YOPE SOAP 29,99 PLN

Kapcie OYSHO 79,90 PLN

Zapach ZARA HOME 119 PLN

Balsam do ciała AVENE 58,60 PLN

Pled WESTWING.PL 129 PLN

Olejek do ciała LA BRUKER/ NAP 130 PLN

Szczoteczka FOREO 829 PLN/ DOUGLAS.PL

Grzebień EASY LIVIN’ 99 PLN

Spinka DOUGLAS COLLECTION 15 PLN