Od Burberry po Dior - przedstawiamy najgorętsze modowe nowości miesiąca - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Od Burberry po Dior – przedstawiamy najgorętsze modowe nowości miesiąca

Od Burberry po Dior – przedstawiamy najgorętsze modowe nowości miesiąca

 

Kolejny dzień to kolejne nowości modowe, o których nie można przestać myśleć. Louis Vuitton nawiązał współpracę z artystą Ursem Fischerem, pojawiła się najnowsza kapsuła kolekcja Burberry, inspirowana archiwalnym stylem marki. W naszym zestawieniu znajdziecie podsumowanie najgorętszych nowości tego miesiąca. 

Dior Caro Bag

Najnowszy model torebki Diora – Caro, jest inspirowany kultowym wzorem Cannage. Torba składa się z ponad 18 000 pojedynczych ściegów i zawiera sygnaturowe złote zapięcie CD. Jest dostępna w różnych kolorach, w dwóch rozmiarach, ma także zawiera pasek na ramię. 

https://www.instagram.com/dior/

Kapsułowa kolekcja Burberry

Burberry wprowadza na rynek limitowaną kolekcję odzieży wierzchniej ze współczesnym podejściem do swojego dorobku. Kurtki bojówki, bomberki oraz z pikowaniem w diamenty, a także płaszcze. Te ostatnio zostały  przeprojektowane i połączone z kultowymi elementami trenczu Burberry. 

Louis Vuitton x Urs Fischer

Louis Vuitton kontynuuje współpracę ze szwajcarskim artystą Ursem Fischerem. Znany ze swojej figlarnej grafiki w tej kolekcji na nowo interpretuje monogram LV za pomocą swojego własnego nieco dziwacznego pisma. 

https://www.instagram.com/louisvuitton/

Guess Originals x NIKI ‘Moonchild’ Capsule

Guess Originals połączyło siły z indonezyjską artystką NIKI. Efektem tej współpracy jest dziewięcioczęściowa kapsułowa kolekcja. W zestawie znajdują się bluzy, spodnie dresowe i szorty motocyklowe z naklejkami z motywami księżycowymi. 

https://www.instagram.com/guessoriginals/