Stwórz niepowtarzalny styl wnętrz - kampania You Do You marki Jotex - issue27.pl
 • WNĘTRZA  • Stwórz niepowtarzalny styl wnętrz – kampania You Do You marki Jotex

Stwórz niepowtarzalny styl wnętrz – kampania You Do You marki Jotex

 

Dom to miejsce, w którym to Ty ustalasz zasady! You Do You to wezwanie do działania w najnowszej kampanii marki Jotex. Stworzona z myślą o celebrowaniu indywidualności oraz nowatorskim spojrzeniu na świat, inspiruje do podążania własną drogą nie tylko w życiu, ale i przy projektowaniu wnętrz.

Bogata oferta różnorodnych produktów do aranżacji wnętrz pozwala marce Jotex inspirować swoich klientów. Niezależnie od tego, czy podążasz za trendami, czy tworzysz własne, zawsze zapewni najlepszy wybór. Wszak jest tyle gustów, ilu ludzi na świecie, a dom bez osobistych akcentów nie jest prawdziwym domem. To unikalne podejście do mody sprawia, że Jotex wciąż wyznacza trendy, prezentując ponadczasowy oraz niezwykły charakter skandynawskiego designu, który stale jest aktualizowany. Udowadnia, że “dom” to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy może wyrazić swój styl i być sobą.

Zasady są po to, żeby je łamać! W swojej najnowszej kampanii Jotex rzuca wyzwanie tradycyjnemu spojrzeniu na aranżacje wnętrz. Wraz ze znanymi gwiazdami z trzech różnych krajów – raperką Silvana Imam (Szwecja), aktorkami Sus Wilkins i Freja Kirk (Dania) oraz Elena Carrière (Niemcy) – inspirują do większej śmiałości w działaniach, zarówno w domu, jak i poza nim. Tak powstały różnorodne historie, które stanowią także zaproszenie do zainspirowania się światem designu poprzez wejście do ich domów, stworzonych wedle ich uznania. Wszystkie przedstwione w nich produkty są częścią wiosennej kolekcji i stanowią przedsmak nadchodzacego sezonu letniego.

W życiu obowiązuje jedna zasada – rób swoje. Taka myśl wywodzi się z doświadczenia Jotex, ponieważ, w przeciwieństwie do swoich konkurentów, brand od początku podąża własną ścieżką zarówno pod względem oferty, jak i sposobu pracy. Dzięki bogatej gamie produktów marka zachęca do kreatywnych rozwiązań, niezależnie od stylu. To koncepcja, która odniosła sukces – na przełomie roku 2020/2021 marka otworzyła się na czterech nowych rynkach, a w planach są już kolejne. Aktulanie Jotex jest dostępny w krajach: Polsce, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Niemczech, Austrii i Holandii.

https://www.jotex.pl/inspiracja/editorials/you-do-you-elena-carriere 

___________

Treść i zdjęcia – materiał prasowy