News: Domodi x WP Fashion Show – jedyny taki projekt w Polsce! - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • News: Domodi x WP Fashion Show – jedyny taki projekt w Polsce!

News: Domodi x WP Fashion Show – jedyny taki projekt w Polsce!

 

Już 26 października o 17:30 Domodi wraz z Wirtualną Polską zaprezentują wyjątkowy projekt modowy: Domodi x WP Fashion Show. Podczas eventu online zobaczymy propozycje najnowszych kolekcji na sezon jesień/zima 2021 od marek: Born2be, Modnakiecka.pl i Nobo Bags oraz dowiemy się, jak robić modowe zakupy, aby nie przepłacać, a dalej wyglądać pięknie i stylowo. Na ten i inne ciekawe tematy prowadząca Katarzyna Cichopek porozmawia z gośćmi, m.in. Mają Sablewską, Martą Siniło, Mileną Beklalarską i wieloma innymi wspaniałymi ekspertkami z branży fashion.

Moda przez małe “m”

Organizując wydarzenie, marki Domodi i Wirtualna Polska spojrzały na temat mody z innej perspektywy –  przez pryzmat mody codziennej, dostępnej dla każdego i bliskiej każdemu z nas.

Podczas wydarzenia podpowiemy widzom, jak kupować, by wyglądać ładnie, w swoim własnym stylu i w przystępnej cenie. Pragniemy zainspirować użytkowników modowymi teledyskami, prezentującymi kolekcje naszych Partnerów oraz pokazać im, że z Domodi mogą wyglądać znakomicie każdego dnia, nie wydając na to dużych pieniędzy”

– komentuje Rafał Warecki, CEO Grupy Domodi.

Wraz z Partnerami wydarzenia – markami Born2be, Nobo Bags i Modnakiecka.pl organizatorzy zaprezentują podczas Domodi x WP Fashion Show inspirujące filmy oraz poruszą wiele ciekawych i pragmatycznych tematów dotyczących codziennej mody. Goście porozmawiają m.in. o garderobie, w której jest miejsce zarówno na aktualne, jesienno-zimowe trendy, jak i na ponadczasowe klasyki. Podyskutują o najmodniejszych dodatkach, które warto mieć w szafie oraz o tym, jak je łączyć. Zgłębią także tajniki mody multifunkcjonalnej – zdradzą jak nosić jedną rzecz na wiele sposobów i zawsze być dobrze ubranym. Wszystkie dyskusje będa krążyć wokół hasła przewodniego eventu –  mody przez małe “m”.

Czym jest moda przez małe „m”? Postrzegamy ją jako to, co nosi się na co dzień, modę codzienną, „everyday look”. Jaka ona jest? Schludna, estetyczna, wygodna i praktyczna.”

– wyjaśnia Martyna Głowińska-Gryglewska, Head of Marketing Grupy Domodi.

“Dodatkowo w trakcie eventu na uczestników będą czekać limitowane czasowo rabaty na nowe kolekcje marek dostępnych na Domodi oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami”

– dodaje.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie fashionshow.domodi.pl.

 

_____

Treść: materiał partnera