Gorący trend sezonu: sweter w paski - issue27.pl
 • MODA  • Gorący trend sezonu: sweter w paski

Gorący trend sezonu: sweter w paski

 

Jesień to fascynujący sezon. To moment kiedy zaczynamy celebrować garderobę z dzianiny. Bo w końcu czy jest coś przyjemniejszego niż przytulny sweter w chłodny poranek? W tym roku szczególnie jeden fason zdobywa nadzwyczajną popularność, a jest nim sweter w paski.

Jeśli obserwowałaś ostatnio social media to z pewnością zauważyłaś jeden powtarzający się trend, kremowy sweter w czarne, poziome paski. Nietrudno zrozumieć, dlaczego ten model jest obecnie tak popularny. Prezentuje się znacznie bardziej wyrafinowanie niż zwykły sweter. Poza tym jest niezwykle uniwersalny, pasuje do różnych zestawień i okazji. 

Poniżej znajdziesz cztery sposoby na stylizację sweterka w paski!

1.Z ulubionymi jeansami

Czasami podstawa to najlepszy wybór. Połącz go z ulubioną parą jeansów i uzupełnij ten casualowy styl z tenisówkami. Taka kombinacja jest nieskomplikowana, ale zawsze znajdzie się w centrum zainteresowania. 

2.Z legginsami

Ponieważ jesień to oczywiście popołudnia spędzone na wtulaniu się w ciepły koc i latte z przyprawami dyniowymi, musiałyśmy uwzględnić domową odsłonę swetra w paski. Nasza propozycja będzie idealna dla tych, którzy pracują zdalnie  – lub oglądają Harry’ego Pottera. Aby ten model prezentował się przytulniej i bardziej domowo, załóż do niego legginsy lub ulubione dresy.  

3.Zawieś na ramionach

Zarzuć sweter na ramiona, zawiąż z przodu i uzupełnij stylizację luźnymi spodniami i marynarką, bomberką lub chustą. Ta sztuczka sprawi, że poczujesz się szykownie. To także doskonały sposób na jesienną odsłonę stroju na “cebulkę”. 

4.Jak sukienka 

Połącz fason oversize ze spódnicą. Możesz dodać do tego także kozaki lub mokasyny, a cały look nabierze zupełnie innego wymiaru!